אודותינו


קייטנת עולם הכושר

קייטנת עולם הכושר – תחשוף את הילדים והנערים ותאפשר להם להתנסות ולהצליח במגוון רחב מאוד של תכנים ופעילויות. תחנך תעצב ותטפח התנהגות ערכית, הוגנת וסבלנית המאפשרת שיתוף פעולה וכבוד הדדי.

תוכנית הקייטנה באה לענות על צרכי הילדים בתחום החברתי, התרבותי, הטכנולוגי וכמובן בתחום הגופני. בתחום זה הקייטנה מתאימה את הפעילות הגופנית לכל ילד וילדה כדי להגיע לביצוע מיטבי אישי ע”פ יכולתם וע”פ צרכיהם. אנו ממעיטים בחשיבות ניצחון והפסד, מקפידים על משחק הוגן ומוקיעים התנהגות אלימה. 

אנו סבורים כי פעילות  ספורטיבית הינה הדרך האופטימאלית והטבעית להכיר אחד את השני לעומק! לגבש את הקבוצה  וללכד. להכיר באמצעות המשחק

התפתחות קבוצה מתחילה מתהליכי היכרות,  הפעילויות בקייטנה והמשחקים מזרזים את תהליך הלכידות הקבוצתית, הם מאפשרים מפגש בין פרטים בקבוצה, שאולי לא היה מתרחש בנסיבות רגילות. באמצעות תהליכים אלו, אנו מזמנים ומכוונים את המשתתפים לחזק את נקודות החיבור ביניהם, תוך הגברה של תחושת האמון הבין-אישי, תחושת ההשתייכות הקבוצתית ויצירת “גאוות יחידה”.

מי אני?
נעים להכיר – שמי לוטם דובינסקי, גר בקיבוץ רבדים, נשוי לליז ואב לשלושה ילדים מקסימים.
בשנת 2001 התחלתי את הכשרתי בתחום החינוך וההוראה, כשיצאתי כשליח הסוכנות היהודית למחנה קיץ בארצות הברית. כשחזרתי עבדתי כמדריך חברתי בכפר הנוער ניצנה שבגבול מצרים, מאז ועד היום, אני חי ונושם את עולם החינוך בכל היבטיו.
 
קצת לעשות רושם:
 
M.PE  בחינוך גופני – מכללת זינמן במכון וינגייט – מגמת טיפוח היציבה. מחנך ומורה לחינוך גופני בבית הספר המונטסורי “דרך הילד” שבכפר הירוק. בעברי – מורה בבית ספר ‘אורים’ שבכפר הירוק ובבית ספר “אדם וסביבה” שבגעש. 
 
בעל מספר רב של תעודות בתחום הספורטיבי: תעודת הוראה, מדריך כדורסל, מדריך כדורעף, מדריך חדר כושר, מאמן כושר אישי לקטינים, מדריך ספינינג, מדריך שחיה, מציל וחובש.
היי צריכים עזרה?
close
Agent

אנחנו כאן בכדי לעזור הקליקו בכדי להתחיל צ'אט

Agent avatar

שירות לקוחות

לוטם

Online
close

לוטםמנהל

היי שלום אפשר לעזור ? 00.00 tick
Send
Powered by ⚡ bytii.cloud