אודותינו


חזון קייטנת עולם הכושר
קייטנת עולם הכושר – תחשוף את הילדים והנערים ותאפשר להם להתנסות ולהצליח במגוון רחב מאוד של תכנים ופעילויות. תחנך תעצב ותטפח התנהגות ערכית, הוגנת וסבלנית המאפשרת שיתוף פעולה וכבוד הדדי.
הרעיון
תוכנית קייטנת עולם הכושר באה לענות על צרכי הילדים בתחום החברתי, התרבותי, הטכנולוגי וכמובן בתחום הגופני. בתחום זה הקייטנה מתאימה את הפעילות הגופנית לכל ילד וילדה כדי להגיע לביצוע מיטבי אישי ע”פ יכולתם וע”פ צרכיהם. אנו ממעיטים בחשיבות ניצחון והפסד, מקפידים על משחק הוגן ומוקיעים התנהגות אלימה. אנו סבורים כי פעילות  ספורטיבית הינה הדרך האופטימאלית והטבעית להכיר אחד את השני לעומק! לגבש את הקבוצה  וללכד. להכיר באמצעות המשחק
התפתחות קבוצה מתחילה מתהליכי היכרות,  הפעילויות בקייטנה והמשחקים מזרזים את תהליך הלכידות הקבוצתית. הם מאפשרים מפגש בין פרטים בקבוצה, שאולי לא היה מתרחש בנסיבות רגילות. באמצאות תהליכים אלו, אנו מזמנים ומכוונים את המשתתפים לחזק את נקודות החיבור ביניהם, תוך הגברה של תחושת האמון הבין-אישי, תחושת ההשתייכות הקבוצתית ויצירת “גאוות יחידה”.
לוטם דובינסקי
M.PE  בחינוך גופני – מכללת זינמן במכון וינגייט – מגמת טיפוח היציבה. מורה לחינוך גופני בבית הספר האנתרופוסופי “אורים” לחינוך וולדורף שבכפר הירוק ובבית ספר “אדם וסביבה” בגעש. בשנת 2001 החל את הכשרתו בתחום ההוראה כשיצא כשליח הסוכנות היהודית למחנה קיץ בארצות הברית. לאחר חזרתו עבד כמדריך חברתי בכפר הנוער ניצנה שבגבול מצרים.
בעל מספר רב של תעודות בתחום הספורטיבי: תעודת הוראה, מדריך כדורסל, מדריך כדורעף, מדריך חדר כושר, מאמן כושר אישי לקטינים, מדריך ספינינג, מדריך שחיה, מציל וחובש.