כיצד לבחור קייטנה


במהלך השנים האחרונות גדל היצע הקייטנות בחופשות בית הספר, בשונה מכפי שהיה כשאנו היינו ילדים, היום כבר אין קייטנות ״רגילות״, קייטנות הקיץ של שנת 2021 עלו רמה.
קיים מבחר עצום של קייטנות על פי סוגים שונים : מקייטנת כדורגל, קייטנת כדורסל, קייטנת התעמלות, קייטנת הייטק וקייטנות רבות אחרות.
מן הסתם, ככל שההיצע עולה כך הבלבול גדול יותר. בטח עולה בקרבכם השאלה כיצד עליי לבחור קייטנה מבין כל מבחר הקייטנות שצצות בשנת 2021, במה כדאי להתמקד כאשר מחפשים קייטנה עבור הקיץ?
החופש הגדול קרב במהירות, ככל שהוא מתקרב גדלות דאגותיכם בבחירת עיסוק ילדכם בקיץ הקרוב. בסופו של דבר כל הורה מעוניין להעניק לילדיו קייטנות ואטרקציות מקסימות בהם הילדים יבלו בחופש הגדול ואף יקבלו ערך מוסף.
הקייטנות של קיץ 2021  התמקצעו, הילדים וההורים בוחרים את הקייטנה ע״פ תחום מסוים שהילד אוהב והוא יהיה המוטו העיקרי בקייטנה. אם בעבר רוב הקייטנות היו כלליות וכללו מגוון רחב של תחומים, הפעלות, משחקי חברה ועוד. כיום המצב שונה
ברגע שהקייטנות עברו לנושא מסויים – חלה התמקצעות הגוררת את ילדכם להעמיק את ידיעותיו בתחום שבחר ומעשירה אותו בידע הנדרש.
בזכות ההיצע הרב של קייטנות המתמקצעות בתחום מסויים תתנו לילדיכם קרש קפיצה אדיר אשר יאפשר לו להרחיב את אופקיו לכיוונים רבים אשר ביום יום הילד אינו נחשף. אפשר לשלוח לקייטנת טבע, גלישה, מחשבים, קולנוע ספורט והיד כמובן נטויה.
איך נבחר הקייטנה?
אסופת דברים חשובים לפני שנרשמים לקייטנה המיוחלת מבין אלפי הקייטנות הנפתחות בארץ מידי שנה:
1. רשיון וביטוח
קייטנה עם רישיון זו קייטנה שנבדקה פדגוגית על ידי משרד החינוך, מדריכיה עברו הכשרה בהתאם לחוק ונבדק שהם אינם עם רקע של עבירות מין בעברם, יועץ בטיחות אישר את שטח הקייטנה להפעלות לילדים, קבט העירייה העביר השתלמות לאחראי הבטיחות של הקייטנה, קיים אישור כיבוי אש ואף אישור משרד הבריאות, מנהלי הקייטנה עברו השתלמות רכזי קייטנות בקיץ האחרון והם יודעים היטב את החוקים החדשים ואת הנחיות המשרדים השונים, הקייטנה מבוקרת על ידי גורמים חיצוניים ובאופן רנדומלי.
2. האם יש עזרה ראשונה ואבטחה בתחומי הקייטנה.
3. הסביבה שבה ישהה הילד. האם המקום מקורה/מוצל/ממוזג?
אילו ילדים משתתפים בקייטנה?
4. תכנים – מומלץ לבדוק את תוכן השיעורים אותם הילד יעבור, האם המדריכים הוכשרו לכך? האם יש תוכנית לקייטנה?
5. קיץ 2021 חם ! כל שנה הטמפ׳ עולות ! חם ! שמש!
יש למצוא קייטנה בה הילדים חשופים כמה שפחות לשמש, קייטנה בה הדרישה והדגש לשתיה כובע ולבטיחות בשמש גבוהה.
6. אוכל
מומלץ לבדוק את תפריט הארוחות לפני תחילת הקייטנה, במידה וניתן לבקש בקשות מיוחדות ואם לא, להצטייד בסנוויץ׳ ביום בו הארוחה לא לטעם ילדיכם.
עבודה לא פשוטה, אחריות רבה, מצריך השקעה אך בסופו של דבר ואחרי הכל, אחרי שהגעתם ליעד תהיו מרוצים, הילדים יהיו מרוצים ויהיה לכם קיץ מהנה בטוח וכיפי. ואולי אולי לא תצטרכו לעשות את כל הבדיקות הללו שוב לקראת הקיץ הבא (-:
קיץ 2021 מהנה !!!
קייטנת עולם הכושר
היי צריכים עזרה?
close
Agent

אנחנו כאן בכדי לעזור הקליקו בכדי להתחיל צ'אט

Agent avatar

שירות לקוחות

לוטם

Online
close

לוטםמנהל

היי שלום אפשר לעזור ? 00.00 tick
Send
Powered by ⚡ bytii.cloud